Zamknij

Wałęsa szuka pracy przez internet. "Chcę dzielić się swoją wiedzą"

16.04.2021 21:53
Lech Wałęsa szuka pracy. Jaką zaproponował stawkę?
fot. screen Lech Walesa Youtube.com

Były prezydent Polski Lech Wałęsa szuka pracy, zamieścił nawet ogłoszenie na portalu flexi.pl – podał portal PolsatNews.pl. "Chcę się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem" - pisze w ogłoszeniu b. prezydent. Za godzinne szkolenia życzy sobie astronomiczne stawki.

Lech Wałęsa szuka pracy przez portal w internecie. Były prezydent motywuje swoją aktywność trudną sytuacją finansową. Informację potwierdził serwisowi Polsatnews.pl Marek Kaczmar, współpracownik byłego prezydenta. 

Wałęsa zamieścił ogłoszenie o pracy na portalu flexi.pl. Przeznaczony jest dla osób powyżej 50. roku życia szukających zatrudnienia. Głowa państwa z lat 1990-1995 podpisuje się w anonsie jako "doświadczony przywódca i świetny mówca".

Lech Wałęsa szuka pracy. Ogłosił swoje usługi w internecie. "Chce dzielić się wiedzą"

Jego usługi to "prowadzenie spotkań i szkoleń z leadership, przyjmowanie na spotkania motywacyjne w firmach, dodatkowe usługi promocyjne, wspólne zdjęcia, autografy" - czytamy w ogłoszeniu, które znaleźliśmy w serwisie Flexi.pl.

Wałęsa podkreśla, że chce "dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem". Nie są to jednak tanie usługi. B. prezydent ma imponujące wymagania finansowe – za 1-2 godzinne spotkanie z byłym przywódcą "Solidarności" trzeba zapłacić minimum 20 tys. złotych. Wałęsa zaznaczył jednak, że "cena jest do ustalenia".

image (27)
fot. screen Flexi.pl

"Miałem wiele wyjazdów zaplanowanych. Miałem lecieć do Włoch, Niemiec, USA, w inne miejsca, i to mi wszystko padło niestety... I bankrutuję teraz. Bo ja dostaję 6 tys. zł emerytury, a żona wydaje co miesiąc 7 tysięcy" – opowiadał w minionym roku "Super Expressowi" były prezydent. Z kolei w Polsat News przyznał w grudniu, że jest bankrutem.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku 

RadioZET.pl/Polsatnews.pl