Zamknij

Lech Wałęsa zakażony koronawirusem. Szczegółowo opisał objawy. "Nie mogę uwierzyć"

21.01.2022 15:23
Lech Wałęsa
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Były prezydent Lech Wałęsa poinformował w piątek w mediach społecznościowych, że jest zakażony koronawirusem. Polityk dodał, że przyjął już trzy dawki szczepionki.

Lech Wałęsa zaraził się koronawirusem. Były prezydent poinformował o tym w mediach społecznościowych. "Nie mogę uwierzyć !!!! 1 - trzy razy zaszczepiony; 2 - pobrane trzy wymazy. Jestem zainfekowany" - napisał na Facebooku.

Lech Wałęsa zakażony koronawirusem

Laureat Pokojowej Nagrody Nobla szczegółowo opisał objawy zakażenia koronawirusem. "A - ból głowy. B - nie mogę rozgrzać ciała. C - odczuwam odrywanie ciała od kości. Nie mogę nic poradzić, nie czuję własnego ciała. Co robić" - napisał Wałęsa.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało w piątek, że badania wykazały 36 665 nowych zakażeń koronawirusem, co stanowi rekord od początku pandemii. Z powodu COVID-19 zmarło 248 osób. 

Zwiększa się udział Omikronu wśród wszystkich przypadków odnotowanych w Polsce. To już około 30 proc. Łącznie od 4 marca 2020 r., gdy wykryto w Polsce pierwsze zakażenie SARS-CoV-2, potwierdzono 4 443 217 infekcji. Zmarło 103 626 osób z COVID-19.

RadioZET.pl

C