Zamknij
Wypadek
3 Zobacz galerię
fot. KMP Chełm

Policjanci ustalili tożsamość 36-letniego kierowcy, który zginął w poniedziałkowym wypadku na drodze krajowej nr 12 w miejscowości Lechówka (woj. lubelskie). 

Do wypadku doszło w poniedziałek rano na drodze krajowej nr 12 w miejscowości Lechówka (woj. lubelskie). W wyniku czołowego zderzenia samochodu osobowego z busem zginęła jedna osoba. Policja pod nadzorem prokuratury ustala okoliczności tragedii. 

Lechówka. 36-latek zginął w wypadku na drodze

Jak poinformowała w rozmowie z PAP oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Chełmie kom. Ewa Czyż, funkcjonariusze ustalili wstępnie, że kierujący samochodem marki Mercedes 36-letni mieszkaniec pow. chełmskiego zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z busem marki Volkswagen.

Kierowca mercedesa jechał sam. W wyniku tego zdarzenia poniósł śmierć na miejscu

kom. Ewa Czyż, KMP Chełm

Funkcjonariuszka dodała, że busem podróżowało dwóch pasażerów. Jeden trafił do szpitala z obrażeniami niezagrażającymi życiu. Kierowca volkswagena był trzeźwy. Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do służb w poniedziałek ok. godz. 4. W czasie oględzin i sprzątania drogi trasa była całkowicie zablokowana. Obecnie ruch na odcinku między Piaskami a Chełmem odbywa się już bez utrudnień.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP (P. Nowak)