Zamknij

Miał atak epilepsji. Kobieta zaczęła odprawiać nad nim egzorcyzmy

Redakcja
30.08.2018 22:47
Miał atak epilepsji. Kobieta zaczęła odprawiać nad nim egzorcyzmy

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych opublikował w sieci nagranie, na którym widać, jak kobieta odprawia „egzorcyzmy” nad mężczyzną, który na jednej z ulic w Legionowie dostał ataku epilepsji. Kobieta ta nie zdecydowała się powiadomić karetki pogotowia. Ośrodek zapowiedział złożenie zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Mężczyzna dostał ataku padaczki pod Błękitnym Centrum w Legionowie. Obok niego natychmiast pojawiła się kobieta, która zaczęła odprawiać nad nim tajemnicze „egzorcyzmy”. Wiele słów padało w nieznanym języku.

Zobacz także

W Internecie pojawiło się także inne nagranie, na którym występuje ta sama kobieta. Na ulicy opowiada publicznie o tym, że była narkomanką, bił ją narzeczony, ale pomocy udzielił jej Jezus Chrystus. Chwilę później znajdujący się niedaleko mężczyzna dostał ataku padaczki.

- Wezwaliśmy do tych dziwnie zachowujących się osób patrol policji. Mundurowi ich wylegitymowali, zaś my kontynuowaliśmy udzielanie pomocy mężczyźnie, który dostał ataku padaczki - powiedział wiceszef Straży Miejskiej w Legionowie.

"Ośrodek złoży zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, które polega na nieudzieleniu pomocy osobie znajdującej się w stanie zagrożenia zdrowia i życia oraz utrudnianiu udzielenia pomocy przedmedycznej przez funkcjonariusza Straży Miejskiej. Pani egzorcystce grozi kara do 3 lat więzienia" - informuje Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

RadioZet.pl/BM