Zamknij

"Ostatni raz ucałowaliśmy Leszka". Były premier przed pogrzebem syna

Redakcja
31.08.2018 17:27
Leszek Miller Junior. Szczegóły pogrzebu. Przyczyny śmierci
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Leszek Miller w kilku słowach pożegnał na Twitterze swojego jedynego syna, który zmarł 26 sierpnia. Były premier podziękował za słowa wsparcia i żalu. Poinformował też, że kard. Konrad Krajewski modlił się w Watykanie w intencji duszy zmarłego Leszka Millera Juniora.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

"Wczoraj ostatni raz ucałowaliśmy Leszka. Jutro urna z Jego prochami spocznie obok ukochanej Babci. Dziękujemy bardzo za wszystkie słowa wsparcia i żalu. Dziękujemy kardynałowi Krajewskiemu z Watykanu za słowa pocieszenia i modlitwę z papieżem Franciszkiem w intencji Syna" - napisał w piątek na Twitterze były premier.

Wcześniej Leszek Miller wspominał syna na łamach "Super Expressu": - Bardzo kochaliśmy swojego syna. Moja żona i ja nie widzieliśmy świata poza nim. Jest to dla nas olbrzymi szok, nie możemy sobie z tym poradzić.

Zobacz także

48-letni Leszek Miller Junior został znaleziony martwy 26 sierpnia w swoim domu pod Warszawą. Pierwsze ustalenia śledczych mówią o samobójstwie mężczyzny. Śledczy badają przyczyny śmierci syna byłego premiera.

- Dysponujemy wstępnym protokołem sekcyjnym po przeprowadzeniu sekcji zwłok. Czekamy na opinię końcową – powiedział Łukasz Łapczyński z Prokuratury Okręgowej w Warszawie, cytowany przez "Super Express".

Zobacz także

Pogrzeb Leszka Millera Juniora odbędzie się w sobotę 1 września o godz. 10 w Żyrardowie, rodzinnym mieście Millerów.

RadioZET.pl/Super Express/PTD