Zamknij

Miller wspomina zmarłego syna. Pokazał też nieznane zdjęcie [FOTO]

Redakcja
26.09.2018 17:32
Miller
fot. Piotr Grzybowski/Agencja SE/East News

Minął miesiąc od tragedii, jaką była dla Leszka Millera i jego rodzina śmierć syna. Dziś były premier wspomniał swego jedynego potomka, publikując nieznaną wcześniej wspólną fotografię

Przypomnijmy: Leszek Miller jr. popełnił samobójstwo 26 sierpnia bieżącego roku. Dokładne przyczyny ani okoliczności jego śmierci nie są znane. Wiadomo jedynie, że od lat walczył z depresją, w mediach spekuluje się także o trudnym i burzliwym związku z jego partnerką. 

Miller: wielki szok, nie mam słów

- Bardzo kochaliśmy swojego syna. Moja żona i ja nie widzieliśmy świata poza nim. Jest to dla nas olbrzymi szok, nie możemy sobie z tym poradzić - powiedział Miller "Super Expressowi" tuż po tym, jak tragedia się dokonała.

Zobacz także

W niedawnej rozmowie dziennikiem podzielił się kolejnymi refleksjami. Wyznał, że tak naprawdę nadal nie jest w stanie (on i reszta rodziny) poradzić sobie z takim ciosem, jakim jest odejście syna.

- Wielki szok, ogromny. Nie mam słów. Wciąż mam syna przed oczami, jak Leszek przychodzi do nas do domu, mówi „cześć mamo, cześć tato, co słychać, co u was”? To niewyobrażalna tragedia w moim życiu. Wraz z nim umarła część mnie - przyznał.

Wzruszająca fotografia

W pierwszą miesięcznicę odejścia syna, były szef rządu opublikował ich wspólne, nieopatrzone żadnym komentarzem zdjęcie. Przedstawia ono ich obu, siedzących na łódce na tle zachodzącego słońca:

Pod postem mnóstwo użytkowników złożyło Millerowi seniorowi kondolencje i wyrazy wsparcia z powodu tragedii, jaka go spotkała.

RadioZET.pl/se.pl/Facebook/MP