Zaginęła 28-latka z Leszna. Czekają na nią mąż i 11-miesięczny synek

07.06.2019 18:57
Zaginęła 28-latka z Leszna. Czekają na nią mąż i 11-miesięczny synek
fot. KMP Leszno

28-letnia mieszkanka Leszna – Marta Szymańska – zaginęła 4 czerwca. Kobieta wyszła z domu rano, nie zabierając ze sobą torebki ani telefonu. Jest poszukiwana przez policję. 28-latka ma męża oraz 11-miesięcznego synka.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

"Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Lesznie prowadzi czynności w sprawie zaginięcia 2 -letniej Marty Szymańskiej. Kobieta wyszła dziś rano, 4 czerwca, z miejsca zamieszkania, nie informując dokąd się udaje i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną” – napisano w komunikacie KWP w Lesznie.

Zobacz także

Marta Szymańska opuściła miejsce zamieszkania we wtorek 4 czerwca, około 7.00 nad ranem. Jak relacjonowali jej bliscy, kobieta nie wzięła ze sobą zupełnie nic. Nie powiedziała także nikomu, dokąd idzie. Od tamtej pory nie ma z nią kontaktu – 28-latka nie wróciła do domu i nie kontaktowała się z nikim z rodziny.

Na kobietę czekają mąż i 11-miesięczny syn

Jak twierdzi mąż 28-latki, kobieta nigdy wcześniej nie zachowywała się w ten sposób.

Zobacz także

Marta Szymańska w momencie zaginięcia ubrana była w t-shirt, legginsy w kolorze czarnym i białe obuwie sportowe. Wygląda na około  20-25 lat, jest szczupła. Waży około 50 kilogramów i ma 157 centymetrów wzrostu. 28-latka ma także długie, ciemne włosy i zielone oczy.

Zobacz także

Para ma dziecko – 11-miesięcznego synka.

Policja apeluje o pomoc!

Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniu Marty Szymańskiej - wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub mają jakąkolwiek wiedzę na temat miejsca jej pobytu, proszeni są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym w Lesznie - od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 15.30 pod numerem telefonu 65 523 12 60, lub z oficerem dyżurnym pod numerem 65 52316 55.

RadioZET/o2.pl/KMP Leszno