Tragedia w Lesznie. Znaleziono ciało 28-letniej zaginionej kobiety

12.06.2019 11:59
Tragedia w Lesznie. Znaleziono ciało 28-letniej zaginionej kobiety
fot. GERARD/REPORTER/East News

O tragedii poinformował we wtorek Głos Wielkopolski. Ciało 28-letniej Marty - mieszkanki Leszna - znaleziono na polu, w dzielnicy Gronowo. Kobieta osierociła 11-miesięczne dziecko.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

O zaginięciu 28-latki pisaliśmy pięć dni temu. Matka 11-miesięcznego syna 4 czerwca bez słowa wyszła nad ranem z mieszkania, w którym mieszkała z mężem i dzieckiem.

Kobieta wyszła z domu bez słowa

Nie poinformowała męża, dokąd się udaje. Nie zabrała ze sobą torebki ani innych przedmiotów. Nie kontaktowała się też z nikim z rodziny. Zaniepokojony mężczyzna jeszcze tego amego dnia zgłosił sprawę policji. Mąż kobiety podkreślał, że jego partnerka nigdy wcześniej się tak nie zachowywała.

Zobacz także

Od tamtego momentu funkcjonariusze wszczęli akcję poszukiwawczą. Niestety, miała ona tragiczny finał. Policjanci znaleźli ciało 28-letniej mieszkanki Leszna.

Ciało leżące wśród zboża

Znajdowało się ono na polu wśród zboża, na terenie dzielnicy Gronowo. Jak informuje Głos Wielkopolski, leżało niedaleko drogi, prowadzącej do ogródków działkowych, w pobliżu przejazdu kolejowego.

Zobacz także

- Niecały kwadrans od momentu wyznaczenia grup poszukujących jedna z nich natrafiła na zwłoki leżące wśród zboża - mówił dziennikarzom Głosu Wielkopolskiego Jacek Matecki, prezes Stowarzyszenia Szukamy i Ratujemy.

Obecnie nie ustalono jeszcze przyczyn tragedii. Ciało młodej kobiety zostało zabezpieczone do wykonania sekcji zwłok, która ma wyjaśnić tajemnicze okoliczności jej śmierci.

 

RadioZET.pl/Głos Wielkopolski/o2.pl