Zamknij

Lidl stawia na podróże. Od jutra będzie sprzedawał... wycieczki turystyczne!

Redakcja
11.09.2017 22:20
Lidl stawia na podróże. Od jutra będzie sprzedawał... wycieczki turystyczne!
fot. Lidl

Niemiecka sieć sklepów dyskontowych wkracza na kolejny rynek! Lidl postanowił sprzedawać... wycieczki turystyczne.

Zagłosuj

Czy skorzystasz z oferty wycieczek w Lidlu?

Liczba głosów:

Nowa usługa pod nazwą Lidl Podróże zadebiutuje w Polsce 12 września. Klienci będą mieli do wyboru wycieczki prezentowane w zmieniających się co dwa tygodnie katalogach. Zamawiać je będzie można przez internet lub telefonicznie. Czas trwania każdej oferty to cztery tygodnie. Następnie w jej miejsce pojawi się nowa propozycja. 

Zobacz także

W pierwszym katalogu najtańszą ofertą jest wyjazd do stolicy polskich Tatr i pobyt w czterogwiazdkowym hotelu Belweder. Koszt - 309 złotych. Najdroższy kierunek to Kilimandżaro - za taką wyprawę trzeba będzie zapłacić aż 10 999 zł.

Wśród innych wycieczek znalazły się m.in. wyjazdy na Malediwy, Seszele, Senegal czy Wyspy Kanaryjskie. W podróżniczej ofercie Lidla nie zabraknie krótkich wycieczek krajowych. Mają one promować polskie hotele, ośrodki turystyczne czy restauracje.

Dla osób lubiących aktywny wypoczynek, niemiecki dyskont zaproponuje wyjazdy sportowe i rekreacyjne, dużo zwiedzania oraz kursy gotowania. Mają się też pojawiać oferty specjalne, np. sylwester w Acapulco.

RadioZET.pl/DG