Zamknij

Makabryczny wypadek, auto rozbiło się na drzewie. Zginęła młoda kobieta

06.10.2022 13:33

25-latka zginęła w wypadku w gminie Lidzbark (woj. warmińsko-mazurskie). Kobieta była pasażerką samochodu osobowego, który dachował i uderzył w drzewo. Kierowca pojazdu trafił do szpitala.

wypadek w Lidzbarku
fot. Policja

Tragiczny wypadek na drodze wojewódzkiej nr 544 w gminie Lidzbark. - Kierujący hondą jadąc w kierunku Brodnicy, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu, gdzie dachował, a następnie uderzył w drzewo - powiedziała młodsza aspirant Justyna Nowicka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Działdowie.

Lidzbark. 25-latka zginęła w tragicznym wypadku

Na miejsce wypadku rozdysponowano cztery jednostki straży pożarnej, cztery policyjne radiowozy oraz dwa zespołu ratownictwa medycznego.

- Na skutek zdarzenia śmierć poniosła pasażerka pojazdu, 25-letnia mieszkanka Brodnicy - dodała Nowicka.

26-letni kierowca samochodu osobowego trafił z ogólnymi obrażeniami do szpitala. - Mieszkaniec gminy Lidzbark był trzeźwy. Od mężczyzny pobrano krew do badań na zawartość alkoholu oraz środków odurzających - poinformowała policjantka.

Szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratura.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/ tvn24.pl/ Gazeta Olsztyńska