Zamknij

Zaginęła 16-letnia Agnieszka z 7-tygodniowym synkiem. Policja prosi o pomoc

29.06.2021 11:37
Zaginieni
fot. KPP Limanowa

Policja z Limanowej szuka zaginionej Agnieszki Matejko oraz jej dziecka. W poniedziałek ok. godz. 15:10 16-latka, trzymając na rękach swojego syna, 7-tygodniowego Wiktora, wyszła z domu wczasowo-agroturystycznego, znajdującego się w miejscowości Owieczka (woj. małopolskie) i udała się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z opiekunami.

Agnieszki Matejko wyszła z domu wczasowo-agroturystycznego, znajdującego się w miejscowości Owieczka w powiecie limanowskim (woj. małopolskie) w poniedziałek ok. godz. 15:10, trzymając na rękach swojego syna, 7-tygodniowego Wiktora Matejko.

Zaginęła Agnieszka Matejko i jej syn Wiktor

Komenda Powiatowa Policji w Limanowej opublikowała zdjęcia poszukiwanych oraz ich rysopisy. Agnieszka Matejko ma 16 lat (wedle rysopisu wygląda na 18), ok. 155-160 cm wzrostu, waży ok. 45 kg. Ma szczupłą sylwetkę, długie wiśniowo-rude włosy, normalne przylegające uszy, normalny prosty nos i mocno zarysowane brwi.

W chwili zaginięcia wymieniona ubrana była w jasnoróżową obcisłą sukienkę za kolano i różowe klapki. Wiktor Matejko (7 tygodni) ubrany był z kolei w białe body. Chłopczyk nie ma znaków szczególnych.

Zaginieni
fot. KPP Limanowa

Zaginiona wraz z dzieckiem udała się w nieznanym kierunku, pozostawiając wózek dziecięcy, ubrania swoje jak i synka wraz z rzeczami niezbędnymi do pielęgnacji dziecka oraz dowód osobisty. Do tego momentu nie nawiązała kontaktu z opiekunami.

"Prosimy wszystkie osoby, które mogłyby udzielić informacji na temat miejsca pobytu osób zaginionych, o ich przekazanie bezpośrednio do dyżurnego KPP Limanowej. 47-83-45-400 lub na numer telefonu alarmowego 112" - czytamy na stronach policji.

RadioZET.pl/KPP Limanowa

C