Zamknij

Ciężarówka wbiła się w busa na S7. Nie żyją pracownicy robót drogowych

PAP
09.11.2021 11:59
wypadek w Litwinkach
fot. KWP w Olsztynie

Do tragicznego wypadku doszło w okolicach miejscowości Litwinki na S7 (woj. warmińsko-mazurskie). Ciężarówka wjechała w busa, którym przemieszczali się pracownicy wykonujący roboty drogowe. Dwóch z nich zginęło na miejscu.

Wypadek na drodze ekspresowej S7 wydarzył się w okolicach Litwinek (woj. warmińsko-mazurskie). Oficer prasowa policji w Nidzicy Alicja Pepłowska poinformowała Polską Agencję Prasową, że o godz. 9.20 prawym, awaryjnym pasem S7 poruszał się pojazd robót drogowych.

Litwinki. Samochód ciężarowy wjechał w busa, dwie osoby zginęły

Za busikiem, w którym jechali ludzie, była przyczepka ze znakiem. Mężczyźni, jadący busem, sprzątali drogę, ale w czasie wypadku wszyscy byli w pojeździe.

- W ten pojazd wjechała ciężarówka. Dwóch mężczyzn jadących pojazdem robót drogowych zginęło na miejscu, dwóch kolejnych jest rannych - podała Pepłowska. Kierowca ciężarówki, która wjechała w pojazd robót drogowych, był trzeźwy. 

Na miejscu pracuje policja i prokurator. Droga jest zablokowana, miejsce wypadku objeżdża się tzw. drogą równoległą między węzłami Nidzica Północ-Nidzica Południe.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP - Joanna Kiewisz-Wojciechowska

C