Zamknij

Tragedia na ogródkach działkowych. 36-latek utonął w zbiorniku wodnym

09.08.2020 18:00
Zwłoki
fot. Damian Klamka/East News

W niedzielę rano w ogrodowym basenie na terenie ogródków działkowych w Łodzi znaleziono zwłoki 36-letniego mężczyzny. Przyczyny oraz okoliczności tragicznego zdarzenia bada policja. 

Do zdarzenia doszło w niedzielę rano na jednej z działek na terenie ogródków działkowych przy ul. Milionowej w Łodzi. Przyczyny oraz dokładne okoliczności zdarzenia zbada teraz policja pod nadzorem prokuratury.

O odnalezieniu zwłok mężczyzny, który prawdopodobnie utonął w ogrodowym zbiorniku wodnym na jednej z działek w ogrodzie przy ul. Milionowej, poinformowała policję żona 36-latka. Małżeństwo nocowało na działce. Gdy żona obudziła się rano, okazało się, że jej męża nie ma w domku. Odnalazła jego ciało w ogrodowym basenie

- poinformowała w rozmowie z Polską Agencją Prasową podkom. Aneta Sobieraj z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. To już drugi w ciągu tego weekendu przypadek utonięcia w regionie łódzkim. 

Zobacz także

Przypomnijmy, że w nocy z piątku na sobotę w okolicach molo w Smardzewicach nad Zalewem Sulejowskim WOPR wyłowił z wody 43-letniego mieszkańca Tomaszowa. Mimo prób reanimacji, nie udało się go uratować.

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/PAP