Zamknij

Tragiczny wypadek z udziałem motocyklisty. Na torowisku zginął pasażer

05.08.2020 11:00

Tragiczny wypadek z udziałem motocyklisty na ulicy Kilińskiego w Łodzi. Jadący jednośladem 37-latek uderzył w latarnię. Pasażer motocykla zginął na miejscu, kierowca trafił do szpitala. Okazało się, że prowadził po pijanemu – miał 2,5 promila alkoholu we krwi.

Łódź wypadek motocyklisty
fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press/East News, zdj. ilustracyjne

Wypadek motocyklisty na torowisku tramwajowym na ulicy Kilińskiego w Łodzi. Do zdarzenia doszło dziś o poranku w centrum miasta. Z niewyjaśnionych przyczyn kierujący jednośladem uderzył w przydrożną latarnię.

Na miejscu zginął pasażer motocykla. Jak podała Jadwiga Czyż z miejskiej policji w Łodzi, kierowca poruszał się torowiskiem tramwajowym.

Tragiczny wypadek motocyklisty. Zginął pasażer jednośladu

Zobacz także

37-letni kierujący motocyklem marki suzuki poruszał się wydzielonym torowiskiem tramwajowym ul. Kilińskiego. Najechał na krawężnik, po czym stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w latarnię oświetlenia ulicznego, następnie w sygnalizator S-6 i przewrócił się na pas zieleni

- poinformowała Czyż.

Pasażer wypadł z motocykla. Zginął po uderzeniu głową w sygnalizator. Kierowcę jednośladu pogrążyło badanie na obecność alkoholu. Okazało się, że w czasie wypadku miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. Odwieziono go do szpitala.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku  

RadioZET.pl/PAP