Zamknij

Łódź: matka i jej partner bili 9-latka do krwi

Redakcja
27.04.2018 11:34
Łódź: matka i jej partner bili 9-latka do krwi
fot. Shutterstock

9-letni Emil był ofiarą przemocy domowej. Do krwi biła go matka i jej partner. Chłopca uratował dziadek. Dramat rozgrywał się w Łodzi. 

9-letni Emil mieszkał w Łodzi z matką Karoliną M., jej narzeczonym Karolem W. i przyrodnią siostrą, 9-miesięczną Oliwią, która była owocem związku jego matki z nowym partnerem. Dla sąsiadów byli przeciętną, normalną rodziną. Jak informuje „Super Express”, w domu rozgrywał się dramat. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

W pewną sobotę dziadek dzieci, ojciec Karoliny M., zadzwonił do swojej córki. Ta odebrała kompletnie pijana. Zaniepokojony mężczyzna pojechał do jej domu, aby sprawdzić, co się dzieje i jak się czują dzieci. 9-letni Emil otworzył drzwi dziadkowi. Był zapłakany i cały we krwi. Powiedział, że mama i jej partner biją go pasem. Dziadek szukał jeszcze 9-miesięcznej Oliwii, ale ta miała zostać zabrana gdzieś przez swojego ojca.

Dziadek zabrał ze sobą Emila i zadzwonił na policję. Funkcjonariusze wezwali karetkę. Okazało się, że mała Oliwka przebywała bezpiecznie u sąsiadów. Ją też zabrano do szpitala na badania kontrolne. 

Matkę zatrzymała policja. Jej partner zniknął, ale zgłosił się na komisariat po dwóch dniach. Parze grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Prokurator zastosował wobec nich dozór policji i zakaz zbliżania się do dzieci. Sprawą dzieci zajmie się sąd rodzinny.

RadioZET.pl/Super Express/KM