Zamknij

Łódź: poszukiwania Pauliny Dynkowskiej. Prokuratura wszczęła śledztwo

Redakcja
25.10.2018 17:00
Łódź: poszukiwania Pauliny Dynkowskiej. Prokuratura wszczęła śledztwo
fot. Facebook

Prokuratura w Łodzi wszczęła śledztwo w sprawie zaginięcia Pauliny Dynkowskiej. Śledztwo jest prowadzone pod kątem bezprawnego pozbawienia wolności 27-latki. Paulina Dynkowska zaginęła w sobotę 20 października.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

O wszczęciu śledztwa w sprawie bezprawnego pozbawienia wolności 27-latki poinformował w czwartek rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi Krzysztof Kopania.

– Prokuratura niezwłocznie włączyła się w prowadzone od sobotniego wieczoru działania. Prokuratorzy oraz policjanci podejmują szereg czynności mających na celu poznanie prawdy. Brane są pod uwagę różne hipotezy. Dotychczas nie udało się odnaleźć kobiety i nikt w tej sprawie nie usłyszał zarzutów – zaznaczył Kopania.

Policja wie już natomiast, kim jest świadek, który jako ostatni widział zaginioną. Funkcjonariusze odwołali komunikat o jego poszukiwaniach.

Zobacz także

Paulina Dynkowska wyszła z domu w piątek na spotkanie ze znajomymi i już nie wróciła. Z zapisów miejskiego monitoringu wynika, że 27-latka po raz ostatni była widziana w sobotę rano na skrzyżowaniu w centrum miasta. Towarzyszył jej nieznany mężczyzna w wieku 40-50 lat.

Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które widziały kobietę w dniu zaginięcia lub mogą udzielić informacji na jej temat.

RadioZET.pl/PAP/JŚ