Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Zaskakujący wyrok sądu. Za brak ochoty na seks dostanie... odszkodowanie!

13.04.2018 22:04
xxx wiadomosci

Są takie sądowe wyroki, które na długo zapadają w pamięć opinii publicznej. Jeden z nich wydał sąd w Łodzi. Jak informuje Onet, mężczyzna, który doznał uszczerbku na zdrowiu w zdarzeniu komunikacyjnym, otrzyma zadośćuczynienie m. in. z powodu utraty ochoty na seks.

Zaskakujący wyrok sądu. Za brak ochoty na seks dostanie... odszkodowanie! fot. Shutterstock.com

Rozlicz PIT i pomóż dzieciom z Fundacji Radia ZET. Ściągnij darmowy program

Sąd w Łodzi, który prowadził sprawę pokrzywdzonego 54-latka uznał, że mężczyźnie należy się wypłata zadośćuczynienia za uszczerbki na zdrowiu fizycznym i psychicznym, które poskutkowały między innymi utratą sprawności seksualnej.

"

Mężczyzna w wieku 54 lat nie jest „dziarskim młodzieńcem”, nie jest on również „bardzo starym mężczyzną”, dla którego sfera życia seksualnego nie odgrywa już żadnej roli - stwierdził łódzki sąd. "

Pokrzywdzony w wypadku drogowym otrzyma 40 tys. złotych zadośćuczynienia. Wcześniej ubezpieczyciel wypłacił mu 18 tys. złotych. 

Mężczyzna tuż po wypadku poddał się leczeniu u seksuologa. Skarżył się na brak ochoty na seks i kłopoty z erekcją. W sądowej dokumentacji napisano, że 54-latek był w pełni sprawnym seksualnie mężczyzną, co zmieniło się po wypadku.

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESUJE:  

RadioZET.pl/Onet/DG 

Oceń