Zaskakujący wyrok sądu. Za brak ochoty na seks dostanie... odszkodowanie!

Redakcja
13.04.2018 22:04
Zaskakujący wyrok sądu. Za brak ochoty na seks dostanie... odszkodowanie!
fot. Shutterstock.com

Są takie sądowe wyroki, które na długo zapadają w pamięć opinii publicznej. Jeden z nich wydał sąd w Łodzi. Jak informuje Onet, mężczyzna, który doznał uszczerbku na zdrowiu w zdarzeniu komunikacyjnym, otrzyma zadośćuczynienie m. in. z powodu utraty ochoty na seks.

Rozlicz PIT i pomóż dzieciom z Fundacji Radia ZET. Ściągnij darmowy program

Sąd w Łodzi, który prowadził sprawę pokrzywdzonego 54-latka uznał, że mężczyźnie należy się wypłata zadośćuczynienia za uszczerbki na zdrowiu fizycznym i psychicznym, które poskutkowały między innymi utratą sprawności seksualnej.

Mężczyzna w wieku 54 lat nie jest „dziarskim młodzieńcem”, nie jest on również „bardzo starym mężczyzną”, dla którego sfera życia seksualnego nie odgrywa już żadnej roli - stwierdził łódzki sąd.

Pokrzywdzony w wypadku drogowym otrzyma 40 tys. złotych zadośćuczynienia. Wcześniej ubezpieczyciel wypłacił mu 18 tys. złotych. 

Zobacz także

Mężczyzna tuż po wypadku poddał się leczeniu u seksuologa. Skarżył się na brak ochoty na seks i kłopoty z erekcją. W sądowej dokumentacji napisano, że 54-latek był w pełni sprawnym seksualnie mężczyzną, co zmieniło się po wypadku.

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESUJE:  

RadioZET.pl/Onet/DG