Artur W. w rękach policji. Jak wyglądało zatrzymanie podejrzanego o zabójstwo 20-latki? [FOTO]

Redakcja
29.08.2017 20:24
Artur W. w rękach policji. Jak wyglądało zatrzymanie podejrzanego o zabójstwo 20-latki? [FOTO]
fot. policja.pl

Zatrzymany we wtorek przez policję Artur Walas prawdopodobnie w środę zostanie przesłuchany w łódzkiej prokuraturze - dowiaduje się Radio ZET. Mężczyzna jest podejrzany o zabójstwo 20-latki. Jej skrępowane ciało znaleziono w wersalce w jednym z łódzkich mieszkań. Jak udało się złapać Artura W.? 

Poseł PiS: Sprowadźmy bestie z Rimini. W polskim więzieniu mogą być różne scenariusze. Dobry pomysł? Wypowiedz się w serwisie MAM ZDANIE.

Mężczyzna podejrzewany o związek ze śmiercią 20-letniej mieszkanki Zduńskiej Woli został zatrzymany w Koszalinie. Rozpoznali go policjanci. Mężczyzna był totalnie zaskoczony. W ciągu najbliższych godzin zostanie przewieziony do Łodzi. Tam czeka go przesłuchanie i przedstawienie zarzutów zabójstwa.

Łódzki sąd już wcześniej zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny. Wydano za nim list gończy.

Zobacz także

Niewykluczone, że sprawca dokonał zbrodni na oczach dwuipółletniego dziecka ofiary. Sekcja i ustalenia prokuratorów wskazują, że kobieta zginęła, kiedy chłopiec był pod opieką mężczyzny. 

Przechwytywanie

Artur W. był już wcześniej notowany przez policję. Kilka lat temu w Wielkiej Brytanii sąd skazał go za gwałt, a w Niemczech za uszkodzenie ciała. 

RadioZET.pl/mdi/DG