Zamknij

Wrzuciła zdjęcie pobitego 2-letniego syna do sieci. Jest w rękach policji

PAP
17.01.2021 18:09
Zdjęcie ilustracyjne
fot. Damian Klamka/East News

Zdjęcie pobitego 2-letniego dziecka na jednym z portalu społecznościowych znalazła internautka, która natychmiast powiadomiła policję. Funkcjonariusze zatrzymali 20-letnią matkę chłopczyka, Dziecko miało na sobie liczne ślady przemocy fizycznej.

Zdjęcie pobitego dziecka udostępniła na portalu społecznościowym jedna z jego użytkowniczek. – jakiś czas później 20-letnia kobieta z Łodzi została zatrzymana przez policję. - Jest podejrzewana o pobicie swojego 2-letniego syna. Dziecko przewieziono do szpitala - podała w niedzielę podkom. Aneta Sobieraj z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

Łódź. Matka wrzuciła zdjęcia pobitego synka do sieci, jest w rękach policji

Zadzwoniła zaniepokojona kobieta, która zauważyła na jednym z portali społecznościowych post, a na nim zdjęcie pobitego dziecka i treść sugerującą, że sprawczynią tego pobicia jest jego matka - przekazała.

Policjanci szybko ustalili, gdzie jest 2-latek. Pojechali do mieszkania na terenie łódzkiej dzielnicy Górna. - Zastali podejrzewaną 20-latkę oraz jej syna - powiedziała Sobieraj. - Dziecko miało wyraźne ślady pobicia, dlatego też wezwano do niego karetkę, która zabrała chłopca do szpitala. Kobieta została zatrzymana - relacjonowała podkomisarz. Policjanci przesłali dokumentację do sądu rodzinnego, aby ustalić opiekę nad dzieckiem.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/PAP