Zamknij

Jest podejrzany o przestępstwo seksualne. Policja opublikowała rysopis

09.08.2022 18:43
Policja poszukuje ok. 20-letniego mężczyzny podejrzanego o przestępstwo seksualne
fot. KMP w Łodzi

Policja prosi o pomoc w znalezieniu mężczyzny, który jest podejrzany o molestowanie dziewczynki. Komenda Miejskiej Policji w Łodzi opublikowała rysopis około 20-letniego mężczyzny. 

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Łodzi poszukują sprawcy przestępstwa na tle seksualnym. Zdarzenie miało miejsce 11 maja 2022 roku około godziny 16:00-16:20 na ławce przed jednym z bloków przy ulicy Grota Roweckiego w Łodzi.

“Nieznany sprawca usiadł na ławce przy małoletniej pokrzywdzonej i zaczął ją głaskać po ramieniu, a po chwili po udzie, podnosząc jej sukienkę do góry” - przekazała policja.

Łódź. Policja poszukuje mężczyzny podejrzanego o molestowanie dziewczynki

Policjanci opublikowali rysopis poszukiwanego. Według funkcjonariuszy jest to mężczyzna w wieku około 20 lat, który ma 180 cm wzrostu, zielone oczy i krótkie, ostrzyżone “na jeżyka” włosy w odcieniu ciemny blond.

Tak może wyglądać poszukiwany mężczyzna
fot. KMP w Łodzi

Mężczyzna ubrany był w czarną koszulkę i niebeskiej jeansy. Jeździł na jaskrawo-pomarańczowym rowerze z czarnymi napisami. 

Każdy, kto rozpoznaje wizerunek sprawcy bądź posiada informacje dotyczące sprawy, proszony jest o kontakt z policjantem z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Łodzi prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu 47 841 28 63 i 47 841 12 00 w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku. Można również zadzwonić pod numer alarmowy 112.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl

C