Zamknij

Rodzinna tragedia w Łodzi. Nie chciała posprzątać pokoju, matka wbiła jej nóż w plecy

Redakcja
06.02.2019 14:35
Rodzinna tragedia w Łodzi. Nie chciała posprzątać pokoju, matka wbiła jej nóż w plecy
fot. Shutterstock

Łódzcy policjanci zatrzymali 47-letnią kobietę, która ugodziła nożem 19-letnią córkę. Kobieta wbiła nastolatce nóż w plecy, bo ta nie chciała posprzątać swojego pokoju. Dziewczyna uciekła z domu przez okno. Matce grozi dożywocie.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Jak informuje policja, do zdarzenia doszło w minioną niedzielę w jednym z mieszkań przy ulicy Piotrkowskiej w Łodzi. 19-letnia dziewczyna uciekła z domu przez okno, szukając pomocy. Była poważnie ranna.

Jak się okazało, chwilę wcześniej pokłóciła się z matką, która miała do niej pretensje o to, że nie utrzymuje porządku. W mieszkaniu doszło do awantury i przepychanek. W pewnym momencie 47-letnia matka przewróciła córkę na ziemię i chwyciła nóż myśliwski, który wbiła dziewczynie w plecy.

Zobacz także

19-latka trafiła pod opiekę lekarzy. Agresywną matkę zatrzymali policjanci. Kobieta miała w organizmie blisko 1,5 promila. Jak tłumaczyła, wcześniej odwiedził ją znajomy, z którym piła alkohol. 47-latka jest podejrzana o usiłowanie zabójstwa córki.

Podczas przesłuchania w prokuraturze nie przyznała się do zarzutów. Wyjaśniła, że „nie zadała córce ciosu, a jedynie drasnęła ją w trakcie szarpaniny”. Podała też, że została sprowokowana przez nastolatkę, bo ta nie wywiązywała się ze swoich obowiązków.

Zobacz także

47-letniej kobiecie grozi dożywocie. Kobieta była wcześniej notowana. Została tymczasowo aresztowana. W trakcie domowej awantury w mieszkaniu przebywał też jej 13-letni syn.

RadioZET.pl/KWP Łódź/JŚ