Taksówka kierowana przez nastolatkę uderzyła w stację paliw

Redakcja
08.12.2018 09:41
Łódź. Taksówka kierowana przez nastolatkę uderzyła w stację paliw
fot. KM PSP Łódź/Facebook

Dwie osoby zostały ranne po tym, jak taksówka kierowana przez 17-latkę uderzyła w dystrybutory paliwa na stacji benzynowej w Łodzi. Samochodem jechała również jej 35-letnia matka. Nie doszło do rozszczelnienia zbiorników z paliwem, co zapobiegło ewentualnemu pożarowi. Nastolatka nie miała prawa jazdy oraz w chwili zdarzenia czuć było od niej woń alkoholu.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku 

Jak podał portal Kontakt24, do niebezpiecznego wypadku doszło około godz. 20 w piątek przy al. Jana Pawła II w Łodzi. Fiat tipo kierowany przez 17-latkę uderzył w filar podtrzymujący stację benzynową oraz dystrybutory z paliwem.

Według st. asp. Marzanny Boratyńskiej z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Łodzi, dziewczyna straciła panowanie nad pojazdem.

Zobacz także

Istniało niebezpieczeństwo wybuchu pożaru, ale nie doszło do rozszczelnienia zbiorników z paliwem. Ranna w wypadku została nie tylko nastolatka, ale również jej 35-letnia matka, która podróżowała fiatem. Kobiety trafiły do szpitala, ale ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

- Od 17-latki było czuć alkohol ale ze względu na jej stan, policjanci nie mogli zbadać jej alkomatem. W szpitalu zostanie pobrana od kobiety krew do badań - dodała Boratyńska, cytowana przez portal.

Funkcjonariusze ustalili, że 17-latka zabrała taksówkę ojczymowi.

Zobacz także

RadioZET.pl/Kontakt24/Dziennik Łódzki/PTD