Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Taksówka kierowana przez nastolatkę uderzyła w stację paliw

08.12.2018 09:41
xxx wiadomosci

Dwie osoby zostały ranne po tym, jak taksówka kierowana przez 17-latkę uderzyła w dystrybutory paliwa na stacji benzynowej w Łodzi. Samochodem jechała również jej 35-letnia matka. Nie doszło do rozszczelnienia zbiorników z paliwem, co zapobiegło ewentualnemu pożarowi. Nastolatka nie miała prawa jazdy oraz w chwili zdarzenia czuć było od niej woń alkoholu.

Łódź. Taksówka kierowana przez nastolatkę uderzyła w stację paliw fot. KM PSP Łódź/Facebook

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku 

Jak podał portal Kontakt24, do niebezpiecznego wypadku doszło około godz. 20 w piątek przy al. Jana Pawła II w Łodzi. Fiat tipo kierowany przez 17-latkę uderzył w filar podtrzymujący stację benzynową oraz dystrybutory z paliwem.

Według st. asp. Marzanny Boratyńskiej z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Łodzi, dziewczyna straciła panowanie nad pojazdem.

Istniało niebezpieczeństwo wybuchu pożaru, ale nie doszło do rozszczelnienia zbiorników z paliwem. Ranna w wypadku została nie tylko nastolatka, ale również jej 35-letnia matka, która podróżowała fiatem. Kobiety trafiły do szpitala, ale ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

- Od 17-latki było czuć alkohol ale ze względu na jej stan, policjanci nie mogli zbadać jej alkomatem. W szpitalu zostanie pobrana od kobiety krew do badań - dodała Boratyńska, cytowana przez portal.

Funkcjonariusze ustalili, że 17-latka zabrała taksówkę ojczymowi.

RadioZET.pl/Kontakt24/Dziennik Łódzki/PTD

Oceń