Zamknij

Tragedia na przejściu dla pieszych. Mężczyzna zginął na miejscu

Bartłomiej Chudy
07.08.2022 16:07
Pieszy zginął po potrąceniu na pasach w Łodzi
fot. screen Policja.pl

Do śmiertelnego w skutkach potrącenia pieszego doszło w niedzielę na przejściu dla pieszych na ulicy Zgierskiej w Łodzi. 76-letni mężczyzna zginął na miejscu.

Tragiczny wypadek na łódzkich Bałutach. Do potrącenia seniora doszło w niedzielę 7 sierpnia przed godz. 13 na ulicy Zgierskiej.

Niestety, przechodzień doznał ciężkich obrażeń i zginął na miejscu. Kierowca volkswagena, który potrącił 76-latka, był trzeźwy.

Łódź. Potrącił pieszego na pasach. Mężczyzna zginął na miejscu

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 76-letni mężczyzna, który przechodził przez przejście dla pieszych na ul. Zgierskiej w okolicy numeru 186, został potrącony przez volkswagena passata kierowanego przez 29-latka. W wyniku odniesionych obrażeń poszkodowany zmarł - powiedziała PAP mł. asp. Jadwiga Czyż z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Łodzi.

Kierowca zostanie jeszcze przebadany na obecność narkotyków. Na miejscu tragicznego zdarzenia trwają czynności policji, która ustala jego okoliczności pod nadzorem prokuratury.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP - Agnieszka Grzelak-Michałowska

C