Łódź. W kiosku obok gazet 43-latek sprzedawał... heroinę

Redakcja
28.11.2018 22:55
Łódź. W kiosku sprzedawano heroinę. Sprawcy zostali zatrzymani
fot. Dimitris Kalogeropoylos/Flickr/CC BY-SA 2.0 (ilustracyjne)

W jednym z kiosków na terenie Łodzi sprzedawane były narkotyki. Policjanci odkryli, że 43-latek obok prasy rozprowadzał heroinę. Podczas interwencji funkcjonariusze zatrzymali narkotyki o wartości 2 tysięcy złotych.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku 

Policjanci otrzymali informację o handlu narkotykami w jednym z kiosków na terenie łódzkiej dzielnicy Bałuty. W poniedziałek funkcjonariusze sprawdzili zgłoszenie o handlu nielegalnymi środkami odurzającymi.

Po wejściu do kiosku stróże prawa zastali kobietę i mężczyznę. Zaskoczony wizytą policjantów pracownik kiosku przekazał policjantom 39 zawiniątek z foli aluminiowej z beżowym proszkiem. Była to heroina o łącznej wadze około 7,5 grama i czarnorynkowej wartości około 2 tysięcy złotych.

Zobacz także

Mężczyzna został zatrzymany. 43-latek był wcześniej notowany za podobne przestępstwa. Usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za co grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Dodatkowo w ręce policjantów wpadła 23-letnia sprzedawczyni, która była poszukiwana listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności. Poszukiwana trafiła już do zakładu karnego.

Zobacz także

RadioZET.pl/Policja/PTD