Zaginęła 16-letnia Natalia Kaczmarzyk

Redakcja
30.08.2018 10:49
Łódź. Zaginęła 16-letnia Natalia Kaczmarzyk
fot. Facebook, Policja

Rodzina i łódzka policja poszukują zaginionej 16-letniej Natalii Kaczmarzyk. Dziewczyna ostatni raz była widziana przy szkole na łódzkim Widzewie. Od prawie tygodnia matka nie ma z nią kontaktu.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Nastolatka zaginęła w piątek, 24 sierpnia. Ostatni raz była widziana przy szkole jazdy na ul. Gogola na łódzkim Widzewie. Od tego momentu nie nawiązała kontaktu z najbliższymi.

Zobacz także

– Posprzeczałyśmy się dzień wcześniej o jej chłopaka. Zabrałam Natalce telefon. Podejrzewam, że jej zniknięcie może mieć związek z jej partnerem – powiedziała Iwona Gondorek, matka Natalii, cytowana przez dziennik „Fakt”. Dodała, że „to dobra dziewczyna”. – Nigdy nie sprawiała nam kłopotów. Zniknęła po raz pierwszy – tłumaczyła.

Matka dziewczyny w całej Łodzi rozwiesiła 1500 plakatów na temat zaginionej córki.

Poza rodziną 16-latki szuka również łódzka policja. – To poszukiwanie opiekuńcze. Nieletnia samowolnie oddaliła się od domu. Sprawdzamy wszelkie możliwości. Z naszych informacji wynika, że nie grozi jej niebezpieczeństwo – wskazał Marcin Fiedukiewicz z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi w wypowiedzi dla „Faktu”.

Zobacz także

Natalia ma 169 cm wzrostu, długie ciemne blond włosy i piwne oczy.

Osoby, które widziały dziewczynę, proszone są o kontakt pod numerem 693 558 122 lub z policją pod numerem 997 i 112.

RadioZET.pl/Fakt/PTD