Zamknij

Znaleziono ludzkie zwłoki w Łodzi. Czy to zaginiona Paulina Dynkowska?

Redakcja
26.10.2018 17:11
Znaleziono ludzkie zwłoki w Łodzi. Czy to zaginiona Paulina Dynkowska?
fot. Facebook screen

W Łodzi na Stawach Jana odnaleziono ludzkie zwłoki. Na miejscu trwają policyjne czynności pod nadzorem prokuratora. W stolicy województwa łódzkiego od soboty trwają poszukiwania zaginionej Pauliny Dynkowskiej. 

Chcesz śledzić takie informacje? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

O sprawie informuje ''Dziennik Łódzki''. Ciało zostało znalezione w piątek na ścieżce prowadzącej od Ulicy Kosynierów Gdyńskich do Stawów Jana. Było ukryte pod liśćmi. Śledczy na ten moment nie potwierdzają, czy ludzkie zwłoki należą do zaginionej kobiety.

- Podejmowane są działania mające na celu ustalenie tożsamości ofiary. Aktualnie przekazywanie bliższych informacji o sprawie nie jest możliwe - powiedział Krzysztof Kopania, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi.

Na miejscu wciąż pracują policyjni technicy, prokurator oraz funkcjonariusze z psami tropiącymi. 

Zaginiona Paulina Dynkowska

Paulina Dynkowska jest poszukiwana od soboty. Dzień wcześniej kobieta wyszła z domu, by wieczorem spotkać się ze znajomymi. 

Z zapisów miejskiego monitoringu wynika, że Dynkowska po raz ostatni widziana była o godz. 8 w sobotę na skrzyżowaniu al. Kościuszki i ul. Zielonej. Towarzyszył jej nieznany mężczyzna w wieku 40-50 lat. Policja prosi o kontakt świadków tego zdarzenia oraz wszystkie osoby, które mogą udzielić informacji o zaginionej.

Zobacz także

Śledztwo dotyczące bezprawnego pozbawienia wolności 28-latki prowadzi łódzka prokuratura. 

RadioZET.pl/Dziennik Łódzki/DG