Zamknij

11-latek uratował ciężarną matkę. Partner maltretował ją od lat

Redakcja
09.01.2019 16:21
łódzkie pobił partnerkę
fot. Damian KLAMKA/East News

11-letni chłopiec z gminy Dobryszyce w województwie łódzkim doprowadził do zatrzymania agresywnego konkubenta swojej matki. Mężczyzna, będąc pod wpływem alkoholu, pobił ciężarną partnerkę. Nad rodziną znęcał się od lat.

37-latek był pijany i agresywny. Został zatrzymany w niedzielę po południu - po tym, jak służby wezwał 11-latek, który razem z rodzeństwem w wieku 3 i 5 lat był świadkiem pobicia swojej matki.

Zobacz także

Funkcjonariusze, którzy pojawili się na miejscu, poinformowali, że mężczyzna "był agresywny, wulgarny, obrażał osoby przebywające w domu". Podczas interwencji miał najpierw grozić policjantom, a potem proponować im 200 złotych za wypuszczenie go na wolność – donosi Polsat News. Co więcej, 37-latek był pijany. Badanie alkomatem wykazało, że miał 1,4 promila alkoholu.

Jak się okazało, kobieta była maltretowana od lat. Jak ustalili śledczy, 37-latek nieustannie groził partnerce śmiercią i poniżał ją. Teraz mężczyzna odpowie za znęcanie się nad konkubiną, a także za groźby pod adresem policjantów i próbę przekupstwa.

Zobacz także

RadioZET.pl/Polsat News/MK