Zamknij

Łódzkie. Karambol na dk 12. Droga zablokowana, 2 osoby ranne

03.08.2020 13:01
Wypadek dk 12 Rękoraj
fot. East News/Polska Press

Karambol na dk 12. Do wypadku trzech ciężarówek i auta osobowego doszło na drodze krajowej nr 12 w miejscowości Rękoraj pomiędzy Piotrkowem Trybunalskim a Tuszynem. Są ranni.

Do karambolu doszło przed południem. Dwie osoby ranne zostały przetransportowane do szpitala. Droga jest zablokowana. Utrudnienia potrwają jeszcze przez kilka godzin.

Łódzkie. Wypadek na dk 12. Ranni w szpitalu

"Wciąż zablokowana jest droga krajowa nr 12 pomiędzy Piotrkowem Trybunalskim a Tuszynem w miejscowości Rękoraj. Przed południem w poniedziałek doszło tam do groźnego wypadku. Zderzyły się cztery auta, w tym trzy ciężarówki" - przekazała Izabela Gajewska z piotrkowskiej policji.

Od strony Piotrkowa jechała ciężarówka scania, za nią jechał osobowy volkswagen arteon, a za nim ciężarówka renault. Kierowca auta osobowego z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu. Zderzył się z najeżdżającym samochodem ciężarowym daf

- relacjonowała policjantka.

Zobacz także

Pod wpływem siły uderzenia, samochód osobowy, odwrócił się, "Volkswagen uderzył w tył scanii, a potem w bok i tył naczepy renault. Daf, po zderzeniu zajął się ogniem. Prawie doszczętnie spłonęła kabina i część naczepy" - dodała Gajewska. Kierowa ciężarówki daf oraz osobowego volkswagena zostali ranni - są w szpitalu. Dk 12 jest całkowicie zablokowania. Policjanci informują, że utrudnienia mogą potrwać do godziny 14.

EN_01439766_0004
fot. East News/Polska Press
EN_01439766_0001
fot. East News/Polska Press

RadioZET.pl/PAP