Okaleczali ją widelcem, a maszynką ogolili głowę. Wstrząsający finał imprezy

Redakcja
26.02.2018 14:19
Piotrków
fot. Policja

Zarzuty pozbawienia wolności ze szczególnym udręczeniem, uszkodzenia ciała, a także stosowania przemocy i gróźb w celu zmuszenia do określonego zachowania, usłyszało sześć osób — mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego. Grozi im kara do 15 lat więzienia.

O zdarzeniu poinformowała rzeczniczka piotrkowskiej policji, asp. Ilona Sidorko.

Pobili ją i okaleczali

Jak wyjaśniła, w ubiegły czwartek dzielnicowi podczas obchodu rejonu ustalili, że kilka dni wcześniej 38-letnia piotrkowianka była przetrzymywana i bita w mieszkaniu oprawców. Funkcjonariusze ustalili dokładny przebieg zdarzenia, o którym sama pokrzywdzona bała się powiadomić policję.

Zobacz także

Okazało się, że 19 lutego 2018 w godzinach wieczornych, w mieszkaniu przy ul. Wiejskiej w Piotrkowie Trybunalskim odbywała się libacja alkoholowa. Grupa — dwóch mężczyzn i czterech kobiet — zaczęła znęcać się nad swoją znajomą.

Sprawcy zamknęli mieszkanie i nie pozwolili wyjść kobiecie. Wbrew jej woli zabrali piotrkowiance ubrania i bili ją po całym ciele, okaleczali widelcem, a elektryczną maszynką ogolili głowę swojej ofiary. Po kilku godzinach pobitej i udręczonej 38-latce udało się opuścić mieszkanie napastników. Kobieta wykorzystała fakt upojenia alkoholowego podejrzewanych.

Policja zatrzymała 6 osób

W związku z tą sprawą zatrzymano najpierw cztery kobiety w wieku 30, 32, 38 i 54 lat oraz 35-letniego piotrkowianina. Kilka dni później w ręce policji trafił szósty uczestnik zdarzenia.

Do prokuratury przekazano zebrany w tej sprawie materiał dowodowy. Zatrzymani usłyszeli zarzuty pozbawienia wolności ze szczególnym udręczeniem, uszkodzenia ciała, a także stosowania przemocy i gróźb w celu zmuszenia do określonego zachowania. Wszyscy trafili do aresztu na trzy miesiące. Grozi im kara do 15 lat więzienia.

RadioZET.pl/Policja.pl/MP