Zamknij

Porcjowali amfetaminę na parapecie budynku... straży miejskiej

Redakcja
12.12.2018 12:28
Straż
fot. Adam Staśkiewicz/East News

Trzech młodych mężczyzn w wieku 27-29 lat, przyłapanych na posiadaniu narkotyków, zatrzymała bełchatowska policja. Wcześniej zostali ujęci przez strażników miejskich po tym, jak porcjowali amfetaminę na parapecie jednego z budynków. Byli tym faktem tak zaaferowani, że nie zauważyli, iż... jest to właśnie siedziba straży miejskiej. 

Incydent, który opisuje „Dziennik Łódzki”, miał miejsce w nocy z 8 na 9 grudnia. Trzech mężczyzn w wieku 27-29 lat postanowiło zapewnić sobie dodatkową nocną rozrywkę. Rozsypali więc amfetaminę na parapecie jednego z budynków przy ul. Kościuszki w Bełchatowie i zaczęli ją porcjować.

Zobacz także

W pewnym momencie dostrzegli ich strażnicy miejscy. Zaaferowani swoim zajęciem bełchatowianie nie zauważyli bowiem, że parapet, na którym rozsypali swoje zapasy, należy do budynku, w którym znajduje się właśnie... siedziba straży miejskiej. Gdy zobaczyli więc funkcjonariuszy, wpadli w popłoch. Jeden z nich próbował nawet uciec, ale on, podobnie jak jego kompani, został szybko ujęty przez mundurowych.

Cała trójka została już przekazana policji. W momencie zatrzymania byli też pod znacznym wpływem alkoholu. Teraz grozi im nawet do trzech lat pozbawienia wolności. 

RadioZET.pl/Dziennik Łódzki/MP