Zamknij

Tragiczna śmierć motocyklisty. "Przewrócił się i uderzył w bariery"

03.09.2022 12:51

Nieprzejezdna w stronę Pabianic jest na ten moment droga ekspresowa S14 na odcinku między węzłami Konstantynów Łódzki i Retkinia (woj. łódzkie). Jadący tą trasą motocyklista stracił panowanie nad pojazdem i wyniku wypadku poniósł śmierć na miejscu. Droga może być zablokowana przez kilka godzin.

Wypadek
fot. Piotr Kamionka/REPORTER

Do wypadku doszło w sobotę ok. godz. 8:30 na 22. kilometrze trasy S14 na jezdni w stronę Pabianic (woj. łódzkie) - podał dyżurny Punktu Informacji Drogowej. To odcinek trasy między węzłami Konstantynów Łódzki i Retkinia.

Śmiertelny wypadek na S14. Nie żyje motocyklista

Według wstępnych ustaleń, w wypadku uczestniczył jedynie motocykl. Jadący nim mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, przewrócił się i wyniku odniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu. Przyczyny wypadku wyjaśnia na miejscu policja.

Zdjęcie z miejsca zdarzenia opublikowała w mediach społecznościowych Ochotnicza Straż Pożarna w Konstantynowie Łódzkim. OSP poinformowała, że "motocyklista stracił panowanie nad pojazdem, przewrócił się i uderzył w bariery energochłonne".

Droga jest nieprzejezdna w stronę Pabianic. Utrudnienia w miejscu wypadku mogą potrwać nawet pięć godzin. Wyznaczono objazd: ruch na węźle Konstantynów Łódzki kierowany jest na drogę krajową nr 71.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP/Facebook