Zamknij

Więził, bił i gwałcił kobietę, która wynajęła u niego pokój. Horror trwał miesiącami

Błażej Makarewicz
25.03.2019 23:36
Więził, bił i gwałcił kobietę, która wynajęła u niego pokój. Horror trwał miesiącami
fot. Shutterstock

Horror rozgrywał się w domu w gminie Ksawerów oraz w mieszkaniu w Pabianicach – pisze „Dziennik Łódzki”. 43-letni mężczyzna więził tam, bił i gwałcił kobietę, która wynajęła o niego pokój. Groził też, że zgwałci jej córkę.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Wszystko zaczęło się w grudniu 2015 roku. Po kłótni z mężem kobieta nie miała gdzie mieszkać i szukała pokoju do wynajęcia. Wtedy poznała swojego przyszłego oprawcę. 43-latek zaproponował jej możliwość zamieszkania w jego domu w gminie Ksawerów. Gdy się wprowadziła, uwięził ją – pisze „Dziennik Łódzki”.

Zobacz także

Prokuratura ustaliła, że kobieta była więziona od 31 grudnia 2015 r. do 15 kwietnia 2016 r. w dwóch miejscach: w domu gminie Ksawerów oraz w mieszkaniu w Pabianicach.

Przez blisko pół roku kobieta była więziona, bita i gwałcona. 43-latek podawał jej środki odurzające i psychotropowe. Groził także, że skrzywdzi jej córkę. To dlatego kobieta bała się uciec.

Mężczyzna nie przyznał się do winy

Piekło kobiety zostało przerwane dzięki interwencji rodziny i znajomych. Mężczyzna został zatrzymany 27 września 2018 roku. Kobieta złożyła zeznania obciążające jego osobę.

Zobacz także

W mieszkaniu mężczyzny policja znalazła dwa pistolety pneumatyczne typu wiatrówka oraz pistolet na kulki plastikowe. 43-latek nie był dotąd karany.

RadioZET.pl/DziennikŁódzki/BM