Zamknij

Auto uderzyło w bariery i wypadło z trasy. Nie żyje jedna osoba

17.08.2019 09:39
A2
fot. Autostrada A2/Gerard/Reporter

28-letnia kobieta zginęła, a dwie osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło w sobotę nad ranem na autostradzie A2 w okolicach miejscowości Różyce (woj. łódzkie) - poinformował oficer dyżurny policji w Zgierzu.

Do wypadku doszło na 329. kilometrze autostrady A2 w kierunku Warszawy na wysokości miejscowości Różyce w powiecie zgierskim. Jak przekazał oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Zgierzu asp. sztab. Jacek Szychowski, samochód osobowy z nieznacznych jeszcze przyczyn zjechał z drogi, uderzył w bariery energochłonne, w wyniku czego auto przeskoczyło przez przeszkodę i wypadło poza trasę.

Zobacz także

- W wyniku poniesionych obrażeń na miejscu zmarła 28-letnia kobieta. Dwie ranne osoby, kobieta i mężczyzna, trafiły do szpitala w Poddębicach – powiedział asp. sztab. Szychowski.

Zobacz także

Na miejscu pracują jeszcze służby, policja ustala okoliczności wypadku pod nadzorem prokuratora. Obecnie nie ma utrudnień w ruch, ponieważ uczestniczące auto znajduje się poza trasą. Mogą one jednak występować podczas prowadzonych czynności. Zdaniem służb utrudnienia mogą potrwać do trzech godzin.

RadioZET.pl/PAP