Zamknij

Tragiczny finał awantury między kochankami. Śmiertelny cios nożem w klatkę piersiową

Redakcja
09.05.2018 16:52
Nóż
fot. Shutterstock

Policja w Aleksandrowie Łódzkim zatrzymała 33-letnia mieszkankę miasta. Jest ona podejrzewana o zabicie swojego partnera poprzez wbicie mu noża w klatkę piersiową.

Historia, którą przytacza łódzka "Gazeta Wyborcza", wydarzyła w poniedziałek. Najpierw zgłoszono informację o incydencie na pogotowie, potem na policję. Gdy mundurowi dotarli na miejsce, trwała już akcja reanimacyjna, prowadzona przez ratowników medycznych. Niestety, poszkodowanego nie udało się już uratować.

Zobacz także

Co tak naprawdę wydarzyło się w aleksandrowskim mieszkaniu przy ul. Kwiatowej. Według ustaleń policji miała tam miejsce libacja alkoholowa z udziałem czterech osób - trzech mężczyzn oraz kobiety, konkubiny jednego z nich. I właśnie między tą parą w pewnym momencie doszło do awantury - najpierw słownej, później przybrała ona formę rękoczynów. W pewnym momencie 33-latka wyciągnęła nóż i raniła nim swojego cztery lata młodszego partnera w klatkę piersiową. 

Kobieta została już zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu. Nie usłyszała jeszcze zarzutów, aczkolwiek najprawdopodobniej odpowie za zabójstwo. Zatrzymano także dwóch pozostałych uczestników imprezy, ale jedynie do wyjaśnienia sprawy.

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET Facebooku!

RadioZET.pl/lodz.wyborcza.pl/MP