Zamknij

Makabryczne odkrycie nad rzeką. Spacerowicz znalazł zwłoki nagiej kobiety

30.03.2020 16:04
Policja
fot. Shutterstock

Nagie zwłoki kobiety, leżące na rzeką w jednej z miejscowości w woj. łódzkim. znalazł w piątkowy wieczór przypadkowy spacerowicz. Na razie nieznane są przyczyny śmierci denatki, wiadomo natomiast, że ciało mogło tam leżeć od kilku dni. 

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku

Makabrycznego odkrycia, o którym pisze "Ekspres Ilustrowany", dokonał przypadkowy spacerowicz, który w piątkowy wieczór przechadzał się wzdłuż rzeki Luciąża we Włodzimierzowie (woj. łódzkie). Ciało nagiej kobiety leżało przy brzegu zbiornika wodnego.

Zobacz także

Na miejsce dotarło policja, prokurator i lekarz. Ten ostatni stwierdził, że zwłoki leżały w tym miejscu od kilku dni, nie wykluczył również udziału osób trzecich w śmierci denatki, której tożsamość pozostaje nieznana. Wiadomo jedynie, że miała ok. 50-60 lat. W pobliżu znaleziono też torbę, w której znajdowała się damska odzież. 

Zobacz także

- Przyczynę śmierci wyjaśni sekcja zwłok [...] Badania pozwolą ustalić, czy to były ubrania zmarłej - mówi w rozmowie z "Ekspresem Ilustrowanym" asp. Izabela Gajewska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Piotrkowie Trybunalskim. 

RadioZET.pl/Ekspres Ilustrowany