Zamknij

Łomża: Niemowlę z ranami kończyn i okolic intymnych. Doszło do gwałtu?

28.10.2019 13:12
Gwałt niemowlę
fot. Pixabay.com,

Śledczy z Prokuratury Okręgowej w Łomży ustalają, jak doszło do zranienia 13-miesięcznej dziewczynki. Dziecko trafiło do szpitala z urazami głowy, kończyn, a nawet miejsc intymnych. Padają podejrzenia o gwałt ze strony 22-letniego opiekuna, który miał nawet usłyszeć zarzut zgwałcenia lub wymuszenia czynności seksualnej. Służby wstrzymują się ze upublicznieniem szczegółów tej sprawy.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku 

Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie możliwego gwałtu na 13-miesięcznej dziewczynce – podaje lokalny serwis Lomza.naszemiasto.pl. Z kolej PAP informuje w depeszy, że niemowlę trafiło do szpitala z ranami głowy, kończyn, a także miejsc intymnych.

Zobacz także

W sprawie zatrzymano jedną osobę. Lokalne media piszą, że to 22-latek, który w sobotni wieczór zajmował się dzieckiem swojej kuzynki.

Niemowlę trafiło z ranami do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białegostoku. Medycy z miejsca zawiadomili policję. Życiu dziewczynki nie zagraża niebezpieczeństwo. Sprawą zajmują się śledczy, którzy - póki co - nie wyjawiają szczegółów.

Trwają intensywne czynności śledczych. Po ich zakończeniu, poinformujemy media i opinię publiczną

Rafał Kaczyński, z Prokuratury Okręgowej w Łomży, dla Lomza.naszemiasto.pl

Śledczy zapewnili, że informację w tej sprawie przekażą jak najszybciej. Niewykluczone, że nastąpi to jeszcze dzisiaj.

Do sprawy wrócimy.

RadioZET.pl/ Lomza.naszemiasto.pl