Zamknij

Zaginęła młoda kobieta z Łomży. Policja apeluje o pomoc

06.11.2019 22:38
Zaginęła młoda kobieta z Łomży. Policja apeluje o pomoc

27-letnia Milena Paliwoda z Łomży zniknęła w poniedziałek, 4 listopada. Kobieta około godziny 19.00 wyszła z domu i nie nawiązała dotąd kontaktu z nikim ze swoich bliskich. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

27-letnia Milena Paliwoda jest mieszkanką Łomży. Jej zaginięcie zostało zgłoszone w tym tygodniu. 27-latka w  poniedziałek 4 listopada opuściła swoje miejsce zamieszkania około godziny 19.00. Od momentu wyjścia z domu, nie kontaktowała się z rodziną ani znajomymi.

Kobiety szukają funkcjonariusze policji z Łomży.

Rysopis zaginionej 27-latki

27-letnia mieszkanka Łomży ma 160 centymetrów wzrostu i otyłą budowę ciała – informuje w policyjnym komunikacie łomżyńska komenda. Ma też krótkie, proste, kasztanowe włosy sięgające do ramion i owalną twarz. Milena Paliwoda ma zielone oczu, przylegające uszy i okrągły, niewielki nos.

Zobacz także

Posiada znaki wyróżniające. Są to braki w uzębieniu – 27-latka nie posiada trzech zębów a na czole ma charakterystyczną bliznę.

Zobacz także

W momencie zaginięcia, miała na sobie czarną bluzę z białym emblematem i domowe kapcie w typie góralskim.

Zobacz także

Poniżej, publikujemy zdjęcie zaginionej, udostępnione przez policję w Łomży.

119-159774

fot. www.lomza.policja.gov.pl

Policja apeluje

"Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Łomży tel. /86/ 474 12 43, /86/ 474 12 12 lub z najbliższą jednostką Policji – 112" – apelują policjanci.

 

RadioZET/lomza.policja.gov.pl