Zamknij

Londyn: Dwóch Polaków spadło na tory. Tuż przed wjazdem metra [WIDEO]

Redakcja
06.04.2018 15:53
Londyn: Dwóch Polaków spadło na tory. Tuż przed wjazdem metra [WIDEO]
fot. youtube screen

Dwóch pijanych Polaków spadło na tory. Dzięki czujności pasażerów obyło się bez tragedii. Do wypadku doszło na jednej ze stacji metra w Londynie. 

34-letni Bogusław R. i 26-letni Przemysław Z. spadli na tory na stacji metra Green Park w Londynie. Byli pod wpływem alkoholu. Wydostali się stamtąd przy pomocy anonimowych pasażerów. O sprawie informuje „Unilad”.  Świadkiem zdarzenia była kobieta o imieniu Autumn. W rozmowie z portalem przyznała, że Polacy wyglądali na bardzo pijanych i co rusz zbliżali się do krawędzi peronu.

Był późny wieczór, na peronie było bardzo głośno. Autumn za radą koleżanki nagrała wszystko na Snapchacie. Chwilę później Przemysław i Bogusław spadli z peronu prosto na tory. Na pomoc ruszyli inni pasażerowie i zaczęli wyciągać mężczyzn w bezpieczne miejsce. Niedługo potem na stację wjechał rozpędzony pociąg. 

Z relacji Autumn wynika, że pasażerowie byli pewni, że jeden z mężczyzn został przejechany przez pociąg. Jego ubrania leżały na torach. Ostatecznie obaj mężczyźni próbowali wejść do wagonu metra, zupełnie ignorując komunikaty, że została zarządzona 15-minutowa przerwa.

Pijani Polacy zostali przewiezieni do aresztu. Wyszli po wpłaceniu kaucji. Odpowiedzą za „pogwałcenie zasad bezpieczeństwa i stworzenie zagrożenia w ruchu pociągów”.

RadioZET.pl/Unilad, Fakt, Metro.co.uk/KM