Zamknij

Śmierć przed dyskoteką w Lubaniu. 32-latek osierocił dwoje dzieci

17.10.2021 21:51
policja
fot. Lukasz Solski/East News (zdjęcie ilustracyjne)

Do tragedii doszło przed jednym z klubów. 32-latek w wyniku szarpaniny doznał poważnych obrażeń ciała. Zmarł w szpitalu.

Śmierć w Lubaniu (woj. dolnośląskie). Tragedia wydarzyła się przed jednym z tamtejszych klubów - informuje portal eluban.pl. W nocy z soboty na niedzielę 32-letni Tomasz M. miał wdać się w bójkę z ochroniarzem. Mężczyzna doznał poważnych obrażeń i zmarł w szpitalu.

Lubań. 32-latek pobity przed dyskoteką. Nie żyje

- Mieliśmy takie zdarzenie. Do zgonu doszło, natomiast nie wiemy jeszcze z jakiego powodu – przekazał Łukasz Chrapek, zastępca Prokuratora Rejonowego w Lubaniu. Prokuratura ze względu na prowadzone śledztwo nie udziela bliższych informacji.

Dziennikarze portalu eluban.pl dowiedzieli się nieoficjalnie, że pobity mężczyzna osierocił dwoje dzieci. W jego śmierć zamieszany mógł być jeden z ochroniarzy klubu.

Według relacji świadków miał on oddać Tomaszowi M., zadając dwa uderzenia w głowę. Rozmówcy portalu przekazali ponadto, że pogotowie dotarło na miejsce dopiero po 20 minutach.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/eluban.pl