Zamknij

21-latek dostał BMW i chciał zostać królem szos. O mało... nie doprowadził do wypadku [WIDEO]

Redakcja
03.02.2018 15:55
21-latek dostał BMW i chciał zostać królem szos. O mało... nie doprowadził do wypadku [WIDEO]
fot. KPP Łuków

Wysoka grzywna i zakaz kierowania pojazdami grozi 21-latkowi, który kierując samochodem marki BMW o mało nie uderzył w stojącego na skrzyżowaniu renaulta. 

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Samochód marki BMW wyjeżdżając gwałtownie z drogi na ulicy Cieszkowizna zajechał drogę jadącemu na wprost przez skrzyżowanie innemu pojazdowi. Następnie BMW obracając się na jezdni o mało nie uderzyło w stojący obok samochód marki Renault. Całość zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu.

Jak ustalili policjanci, samochodem marki BMW kierował 21-latek z gminy Ulan Majorat. Młody mężczyzna tłumaczył się mundurowym, że chciał szybko przejechać przez skrzyżowanie przed jadącym z przeciwka autem.

''Młodzieniec oświadczył też, że pojazd ten zakupił dwa dni wcześniej oraz nie przypuszczał, iż auto z napędem na tylną oś może tak się zachować na mokrej jezdni. Okazało się też, że 21-latek nie ma dokumentu prawa jazdy, ponieważ zagubił je przy przeprowadzce'' - podała w komunikacie KPP Łuków. 

Zobacz także

Za spowodowanie zagrożenia i rażące naruszenie przepisów o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, 21-latkowi grozi wysoka grzywna i zakaz kierowania pojazdami.

RadioZET.pl/KPP Łuków/DG