Bestialski mord i gwałt na 32-latku. Wśród zatrzymanych... kobieta!

Redakcja
20.12.2017 09:27
Bestialski mord i gwałt na 32-latku. Wśród zatrzymanych... kobieta!
fot. policja.pl

Tragedia w miejscowości Dołha na Lubelszczyźnie. Na terenie łąk znaleziono zwłoki 32-letniego mężczyzny. Dwie osoby usłyszały zarzuty gwałtu i zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem - podaje ''Dziennik Wschodni''. 

Smog truje Polskę: Sprawdź listę chorób, które może powodować

Dramatycznego odkrycia zwłok 32-latka dokonali w niedzielę przypadkowi spacerowicze. Ciało mężczyzny na leśnej polanie było przywiązane taśmą do drzewa. Kilka dni wcześniej jego zaginięcie zgłosiła rodzina. 

Śledczy dość szybko natrafili na trop zamieszanych w zdarzenie. Monitoring z okolicznego sklepu pomógł w ujęciu czterech osób. 

– W poniedziałek policjanci z Międzyrzeca Podlaskiego, Białej Podlaskiej i Lublina zatrzymali do sprawy cztery osoby. Zatrzymani to mieszkańcy Międzyrzeca Podlaskiego, w wieku 25, 31 i 38 lat. Śledczy ustalają okoliczności zdarzenia – mówi w rozmowie z "Dziennikiem Wschodnim" kom. Wojciech Lesiuk z Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

Zobacz także

Dwie osoby usłyszały zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem i gwałtu. - Galina J. przyznała się do winy. A Michał W. przyznał się do zabójstwa, nie do gwałtu. Trzeciej osobie postawiono zarzut pomocnictwa w zabójstwie – powiedziała w rozmowie z "Dziennikiem Wschodnim" prokurator Agnieszka Kępka z Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

RadioZET.pl/DziennikWschodni/DG