Zamknij

Tir śmiertelnie potrącił pieszego. Mężczyzna wysiadał z busa na przystanku [FOTO]

Redakcja
25.10.2018 11:45
Tir śmiertelnie potrącił pieszego. Mężczyzna wysiadał z busa na przystanku [FOTO]
fot. Lubelska policja

Tragiczny wypadek w Ignasinie w województwie lubelskim. O poranku samochód ciężarowy potrącił pieszego. Do zdarzenia doszło na wysokości przystanku autobusowego, gdzie chwilę wcześniej mężczyzna wysiadł z busa. Zginął 38-letni mężczyzna. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Do tragedii doszło około godziny 5:30 w miejscowości Ignasin. Kierowca ciężarowego Mana, jadąc od strony Lublina, śmiertelnie potrącił 38-letniego obywatela Ukrainy. Do zdarzenia doszło na wysokości przystanku autobusowego, gdzie chwilę wcześniej mężczyzna wysiadł z busa. Wstępne ustalenia wskazują, że w momencie wypadku pieszy znajdował się na środkowej części jezdni.

68-136567

Miejsce, w którym doszło do wypadku, nie jest oświetlone. Kierujący pojazdem ciężarowym 41-letni mieszkaniec powiatu szydłowieckiego, jak wykazało badanie alkomatem, był trzeźwy. Dodatkowo została od niego pobrana krew do badań.

Zobacz także

Policjanci wraz z prokuratorem wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia. Ze względu na prowadzone na miejscu wypadku policyjne czynności na DK 17 wprowadzono ruch wahadłowy.

RadioZET.pl/DG