Chciał okraść sklep, więc...schował się w toalecie. Zrobił to już drugi raz

Redakcja
07.03.2018 14:34
Toaleta
fot. Pixabay

33-latek z Białej Podlaskiej przygotował chytry plan obrabowania sklepu meblowego w swoim mieście. Postanowił schować się w toalecie i poczekać aż do zamknięcia obiektu. Nie przewidział jednak pewnych trudności.

O sprawie dowiadujemy się ze strony lubelskiej policji. 33-latek chciał okraść sklep meblowy i w tym celu zamknął się w pomieszczeniu sanitarnym. Przeczekał aż do zamknięcia obiektu, po czym usiłował włamać się do pomieszczenia biurowego. Robił to jednak na tyle nieudolnie, że wyłamał klamkę w drzwiach, co poskutkowało uruchomieniem alarmu.

Zobacz także

Na miejscu bardzo szybko pojawiła się policja. Mężczyzna czekał na funkcjonariuszy w toalecie. Pomimo próśb, aby go nie aresztować, zastosowano jednak wobec niego ten środek.

W dalszym toku dochodzenia ustalono, że zatrzymany jest recydywistą w swojej „specjalizacji”. Nie dość, że kilkukrotnie był już karany za włamania i kradzieże, to jeszcze pod koniec lutego okradł... ten sam punkt handlowo-usługowy. Wówczas udało mu się ukraść 300 zł i uciec przez otwarte okno.

RadioZET.pl/lubelska.policja.gov.pl/MP