Zamknij

Podjechali pod dom 38-latka i brutalnie go skatowali. Bo...ochlapał ich na ulicy

Redakcja
28.01.2019 17:18
Policja
fot. Shutterstock

Policjanci z Krasnegostawu zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 21 i 31 lat, którzy pałkami brutalnie pobili 38-latka. Mężczyzna z bardzo poważnymi obrażeniami trafił do szpitala. Powodem napaści na mężczyznę był fakt, że wcześniej ochlapał pieszych błotem podczas jazdy samochodem.

Do zdarzenia doszło w wczoraj po południu w jednej z miejscowości gminy Krasnystaw.  38-latek został pobity przez dwóch napastników. Mężczyźni zadali mu liczne ciosy pałkami po całym ciele. Po zdarzeniu pokrzywdzony trafił do szpitala z licznymi obrażeniami. Lekarze jego stan określili jako zagrażający życiu.

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku

Po otrzymaniu zgłoszenia sprawą zajęli się krasnostawscy kryminalni. Na podstawie m.in. zeznań świadków ustalili, że sprawcami są dwaj mieszkańcy tej samej miejscowości w wieku 21 i 31 lat. Ustalenia śledczych wskazują, że powodem pobicia miał być fakt, że pokrzywdzony kilka minut wcześniej jadąc samochodem ochlapał błotem jednego z przyszłych napastników, który szedł ze swoją koleżanką.

Zobacz także

Po tym fakcie mężczyzna wraz ze swoim kolegą pojechał pod dom pokrzywdzonego, gdzie doszło do pobicia. Napastnikom nie przeszkadzało to, że brutalnie bili 38-latka na oczach innych osób.

Jeszcze tego samego dnia funkcjonariusze zatrzymali napastników. Mężni trafili do policyjnego aresztu. Wkrótce usłyszą zarzuty.

RadioZET.pl/Lubelska Policja/MP