Auto z nastolatkami spadło z mostu. 17-latek zostawił ranną koleżankę

Redakcja
02.12.2018 11:54
Auto z nastolatkami spadło z mostu. 17-latek zostawił ranną koleżankę
fot. Policja

Do groźnego wypadku doszło w nocy w miejscowości Koszarsko. Osobowy ford spadł z mostu. Poważnych obrażeń doznała 16-letnia pasażerka. Jak się okazało, kierujący pojazdem zbiegł z miejsca zdarzenia i nie udzielił pomocy poszkodowanej. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Do wypadku doszło przed godziną 2:00 w miejscowości Koszarsko w województwie lubelskim. Kierujący osobowym fordem stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w barierkę i spadł z mostu.

Jak ustalili policjanci, pojazdem z dyskoteki wracały trzy młode osoby. 16-letnia mieszkanka powiatu biłgorajskiego z powodu poważnych obrażeń została przewieziona do szpitala.

Samochodem kierował młody mężczyzna. Najprawdopodobniej utrata panowania nad pojazdem mogła być wynikiem celowego wprowadzenia forda w poślizg. 

Zobacz także

Kierowca miał zaproponować jednej z pasażerek, by to ona wzięła na siebie winę. Kiedy ta się nie zgodziła, uciekł przed przyjazdem policji.

Sprawą zajmują się funkcjonariusze z krasnostawskiej komendy. Ustalili już personalia kierującego pojazdem. Jest nim 17-letni mieszkaniec powiatu janowskiego.

RadioZET.pl/DG