Zamknij

Wszedł do pokoju i wykorzystał pijaną szwagierkę. Twierdzi, że pomylił ją z żoną

07.02.2020 15:35
Lubelskie
fot. Shutterstock

27-latek z okolic Chełma (woj. lubelskie) został skazany na kilka lat więzienia za wykorzystanie seksualne swojej szwagierki. Mężczyzna dość pokrętnie tłumaczył się przed sądem, twierdząc, że... pomylił ją ze swoją żoną. 

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku

Wydarzenia oraz ich konsekwencje prawne, o których pisze "Dziennik Wschodni", miały miejsce niemal dwa lata temu, dokładnie w kwietniu 2018 roku. Tomasz K. odwiedził wraz z żoną dom swoich teściów, w którym przebywała także jego szwagierka - siostra żony - i jej partner.

Wykorzystał seksualnie swoją szwagierkę

Cała czwórka imprezowała wieczorem przy alkoholu. W pewnym momencie szwagierka zmęczona poszła do sypialni na górę i zasnęła w ubraniu. Po chwili dołączył do niej mężczyzna, ale nie narzeczony, tylko Tomasz K. Wykorzystał ją seksualnie, korzystając m.in. z faktu, iż kobieta była pijana, nie próbowała się opierać, ponadto była przekonana, że to jej partner.

Zobacz także

Tamten w istocie przyszedł w końcu do pokoju, ale - ku swojemu zaskoczeniu - natknął się na 27-latka, swoją narzeczoną leżącą nago na łóżku oraz stertę porozrzucanych po pokoju ubrań. Między mężczyznami doszło do awantury i rękoczynów, co zakończyło się interwencją policji. 

Twierdzi, że pomylił ją z żoną. Sąd mu nie uwierzył

Sprawa została zgłoszona na prokuraturę. Tomasz K. stanął przed sądem, gdzie zarzucono mu wykorzystanie seksualne swojej szwagierki. On sam zaprzeczał, żeby miało to miejsce - tłumaczył się przy tym dość pokrętnie, że... pomylił ją z własną żoną.

Zobacz także

Ostatecznie organy sprawiedliwości nie dały wiary jego tłumaczeniom i mieszkaniec woj. lubelskiego został skazany na 7 miesięcy bezwzględnego pozbawienia wolności oraz 5 tys. zł. zadośćuczynienia, jakie musi wypłacić pokrzywdzonej. 

RadioZET.pl/Dziennik Wschodni