Zamknij

Koszmarny wypadek na drodze krajowej. Zginęły 2 osoby, wiele jest rannych

02.08.2021 10:23
Wypadek na Dk12, zginęły dwie osoby
fot. PAP/KMP Chełm

Dwie osoby nie żyją, a dziewięć zostało przetransportowanych do szpitala po wypadku, do którego doszło rano między Piaskami a Chełmem. W pobliżu miejscowości Bezek Kolonia zderzyły się trzy pojazdy: ciężarówka, bus i auto osobowe. Droga jest całkowicie zablokowana.

Tragiczny wypadek w województwie lubelskim, na trasie między Piaskami a Chełmem. W porannym zderzeniu trzech pojazdów zginęły dwie osoby, a wiele kolejnych zostało rannych.

– Dwie osoby poniosły śmierć na miejscu. Nie żyje kierowca samochodu osobowego oraz pasażerka busa. Na ten moment dziewięć osób z obrażeniami przetransportowano do szpitali – powiedziała PAP Angelika Głąb-Kunysz z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

Dramat na DK12. Wypadek trzech samochodów, zginęły 2 osoby, wiele jest rannych

Do wypadku doszło około godz. 8 w pobliżu miejscowości Bezek Kolonia, na drodze krajowej nr 12, między Piaskami a Chełmem. Zderzyły się trzy pojazdy: ciężarówka, bus przewożący osoby oraz samochód osobowy. – Wstępnie ustalono, że do wypadku doszło w trakcie manewru wyprzedzania przez samochód ciężarowy, który poruszał się w kierunku Lublina – dodała Kunysz-Głąb.

"Krajowa" 12 między Piaskami a Chełmem jest zablokowana w obu kierunkach. Pojazdy kierowane są przez trasę W-812 Chełm-Rejowiec oraz trasę W-839 Marynin-Rejowiec. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze przez kilka godzin.

net-21802280
fot. PAP/KMP Chełm
net-21802279
fot. PAP/KMP Chełm

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku 

RadioZET.pl/PAP