Zamknij

16-latka wywieziona do lasu i pobita. Uprowadził ją jej partner i jego rodzina

14.05.2020 16:10
zatrzymany ws. pobicia 16-latki
fot. KMP Chełm

Szokujący incydent w powiacie chełmskim (woj. lubelskie). 46-letnia kobieta oraz jej dwóch synów w wieku 17 i 22 lat porwali i pobili 16-latkę. Dziewczyna spotykała się z młodszym z braci. Cała rodzina trafiła do aresztu.

Do pobicia doszło w zeszłym tygodniu w powiecie chełmskim (województwo lubelskie). 16-latka wsiadła do samochodu swojego chłopaka, w którym przebywał także jego 22-letni brat oraz matka. Podczas jazdy para pokłóciła się. 

W pewnej chwili chłopak zaatakował dziewczynę. Nastolatka została wywieziona do lasu, a następnie pobita. Po wszystkim sprawcy odwieźli ją do domu – wynika z informacji Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

Zobacz także

16-latka wywieziona do lasu i pobita. Zarzuty i areszt

O dramatycznym zajściu ofiara opowiedziała matce dopiero kilka dni później. Kobiety powiadomiły policję.

W związku z tą sprawą policjanci zatrzymali troje mieszkańców powiatu chełmskiego - 46-letnią kobietę i jej dwóch synów w wieku 17 i 22-lat. Wszyscy usłyszeli zarzuty dotyczące pozbawienia wolności i pobicia 16-latki.

KMP Chełm
fot. KMP Chełm
KMP Chełm
fot. KMP Chełm

Sąd przychylił się do wniosku policji i prokuratury i wobec całej trójki zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące. Śledztwo tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Chełmie.

Zobacz także

RadioZET.pl/KMP Chełm