Zamknij

Zaginęła 23-letnia Agata. Policja prosi o pomoc

01.11.2019 20:11
Zaginęła 23-letnia Agata. Policja prosi o pomoc
fot. lubelska.policja.gov.pl

Zaginęła 23-letnia Agata Chmiel z Woli Burzeckiej (gmina Wojcieszków, województwo lubelskie) – alarmuje łukowska policja. Kobieta wyszła z domu w środę 30 września i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

"Policjanci z łukowskiej komendy poszukują Agaty Chmiel. 23-latka 30 września b.r. roku wyszła z mieszkania i do chwili obecnej nie powróciła do domu jak również nie nawiązała kontaktu z rodziną" – apelują funkcjonariusze z komendy policji w Łukowie.

Rysopis zaginionej

23-latka w momencie zaginięcia miała na sobie jesienną kurtkę w kolorze niebieskim, czarne, materiałowe spodnie oraz brązowe buty na obcasie. Miała ze sobą również torebkę z czarnym paskiem – podaje policja.

Zobacz także

Agata Chmiel z woli Burzeckiej ma około 165 centymetrów, szczupłą budowę ciała, blond włosy sięgające ramion oraz niebieskie oczy.

68-157431

fot.lubelska.policja.gov.pl

Zobacz także

Policja apeluje o pomoc

"Osoby, które posiadają wiedzę na temat miejsca pobytu poszukiwanej bądź  miały w ostatnim czasie  kontakt z zaginioną, proszone są o kontakt z KPP w Łukowie pod nr tel. (25) 797-62-10 lub 112 ewentualnie z najbliższą jednostką policji" - napisali w komunikacie łukowscy policjanci.

Zobacz także

 

RadioZET.pl/lubelska.policja.gov.pl