Kradzież w Biedronce. Policja publikuje nagranie [WIDEO]

Redakcja
24.02.2018 10:47
Kradzież w Biedronce. Policja publikuje nagranie [WIDEO]
fot. lubelska.policja.gov.pl

Policjanci poszukują kobiety, która w jednym z dyskontów okradła inną klientkę. Kiedy ta nachyliła się do lodówki po mrożonki, złodziejka wykorzystała jej nieuwagę i z leżącej w wózku sklepowym torebki w bezczelny sposób zabrała portfel z pieniędzmi. Przestępczy czyn nie uszedł oku sklepowej kamery.

Rozlicz PIT i pomóż dzieciom z Fundacji Radia ZET. Ściągnij darmowy program

Do przestępstwa doszło 4 stycznia około godz. 14:30 w jednym z supermarketów na terenie Radzynia Podlaskiego. Z przyjętego przez jedną z klientek sklepu zgłoszenia wynikało, że kobieta podczas zakupów została okradziona. Z torebki, którą trzymała w wózku sklepowym, ktoś ukradł jej portfel. Straty wyceniła na kwotę ponad 700 złotych.

Zobacz także

Prowadzący sprawę policjanci zabezpieczyli nagranie ze sklepowego monitoringu. Jak się okazało, kamera nagrała całe zdarzenie. Na filmie widać, jak pokrzywdzona schyla się do lodówki po mrożonki. W tym czasie inna z klientek podchodzi do stojącego obok wózka i niepostrzeżenie w bezczelny wręcz sposób otwiera  torebkę i zabiera portfel.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Funkcjonariusze z Lubelskiej policji publikują nagranie z wizerunkiem sprawczyni kradzieży i jednocześnie apelują do osób, które ją rozpoznają, o kontakt z radzyńską komendą Policji.

Informacje można przekazywać pod nr tel. (83) 351-22-10 lub bezpośrednio z prowadzącym postępowanie funkcjonariuszem pod nr tel. (83) 351-22-37.

RadioZET.pl/DG